Ośrodek Szkolenia Kierowców AU

Wielkopolskie Dodaj do ulubionych
Rabat: 150 PLN
Kontakt Tel.: 61 662 69 70
Kom.: 691 347 477
Fax.: 61 250 64 72
E-mail: biuro@autodrive.com.pl
http://www.autodrive.com.pl/
Dodane 2015-01-19 19:40:23
Autor

Opis

,,Jesteśmy stosunkowo młodym Ośrodkiem Szkolenia Kierowców, który działa na terenie Poznania. W swojej ofercie posiadamy szkolenia na wszystkie kategorie prawa jazdy: od motocyklu do autobusu.
Prowadzimy także szkolenia na instruktora nauki jazdy oraz warsztaty dla instruktorów.
W naszej ofercie mamy również szkolenia związane z transportem drogowym, tj. Kwalifikacje wstępne i Szkolenia Okresowe.
Nasz ośrodek stawia przede wszystkim na rzetelne, bezstresowe i jakościowe szkolenia, które owocują wysoką zdawalnością Naszych Kursantów. Świadczą o tym statystyki, które są publikowane przez Urząd Miasta Poznania!
Dla Nas najważniejsza jest jakość szkolenia a nie ilość Kursantów!
Zapewniamy komfortowe warunki szkolenia teoretycznego i praktycznego. Zajęcia są prowadzone przez doświadczonych dydaktyków, dzięki czemu są zajęciami urozmaiconymi i interesującymi. Zajęcia teoretyczne odbywają się w nowoczesnej sali wykładowej z bogatym wyposażeniem dydaktycznym, dzięki temu wiedzę zdobywa się łatwiej i przyjemniej.
Nauka jazdy odbywa się bezstresowo i jest dostosowana do indywidualnych umiejętności osoby szkolonej. Nasi instruktorzy nauczą Was zasad poruszania się po drodze, sztuki kierowania samochodem oraz obsługi i zasad działania podstawowych mechanizmów w samochodzie, a co więcej pokażą Wam wszystkie "haczyki" na trasach egzaminacyjnych.
Mając na uwadze wygodę i zadowolenie klientów nasze biuro z salą wykładową oraz miejsce rozpoczęcia jazd znajdują się blisko siebie, co pozwala zaoszczędzić cenny czas. Natomiast plac manewrowy zlokalizowany jest blisko Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego, gdzie będziecie Państwo zdawać egzamin, dzięki czemu jadąc na plac z instruktorem zapoznajecie się automatycznie z trasami egzaminacyjnymi.
Prawo jazdy, w dzisiejszych czasach zdaje się być czymś niezbędnym, daje niezależność, poczucie swobody, a przede wszystkim jest wymagane przez pracodawców. Jest to dokument, który zdaje się być tak samo potrzebny jak dowód osobisty!"

150 zł zniżki na kursy:
- prawo jazdy kategorii B
- prawo jazdy kategorii C
- prawo jazdy kategorii C+E
- prawo jazdy kategorii D
- kwalifikacja wstępna C
- kwalifikacja wstępna przyspieszona C
Zniżka nie łączy się z innymi promocjami

Informacje dodatkowe

Honorujemy Kartę Kartę Miejską

Miasto

Poznań
ul. Kasprzaka 11a, 60-216 Poznań

PIERWSZY W POLSCE PORTAL Z OFERTAMI DLA RODZIN WIELODZIETYCH