MOBILO Limit na komputer

Opolskie Dodaj do ulubionych
Rabat: sprawdź % rabatu
Kontakt tel. 663 583 560

kontakt@mobilo24.eu
www.mobilo24.eu/limit
Dodane 2015-01-30 09:51:31
Autor

Opis

 

Każdy rodzic chce dla swoich dzieci jak najlepiej. Dbałość o rozwój dziecka nie oznacza dawania mu wszystkiego bez ograniczeń. Nadmiar słodyczy, telewizji czy komputera na pewno zaburzy poprawny rozwój dziecka, powodując choroby lub uzależniając go od łatwo dostępnej rozrywki.

Program Limit na komputer ma jeden cel – przywrócić rodzicom kontrolę nad tym, jak dziecko używa komputera. Pozwala zdefiniować dla dziecka limit czasu, przez jaki komputer będzie dostępny, niezależnie każdego dnia tygodnia, np. 1 godz. 30 minut od poniedziałku do piątku oraz 3 godz. w sobotę i niedzielę. Można także określić w jakich godzinach komputer jest dostępny, np. w od 17 do 19 w tygodniu i od 10 do 20 w weekend.

Ale to nie wszystko! Można także wygenerować specjalne kupony z kodem tzw. „minutki”. Wprowadzenie poprawnego kodu spowoduje, że limit przedłuży się! Kupony mogą mieć różne „nominały” np. 15 minut, 30 minut lub dowolny inny. Takim kuponem można nagradzać dziecko, wzmacniając jego pozytywne zachowania, np.: za pomoc w domu, przygotowanie do szkoły, dodatkową aktywność sportową lub za zjedzenie obiadu. Możliwości są nieograniczone.

„Minutki” z całą pewnością staną się obiektem pożądania i dziecko chętnie zdecyduje się na dodatkowy wysiłek, licząc na zasłużoną nagrodę. W ten sposób komputer zamiast przeszkadzać w nauce czy rozwoju fizycznym, staje się sprzymierzeńcem rodzica w wychowaniu dzieci. Bo dobry rodzic, to mądry rodzic.

Zaleca się przyzwyczajanie dzieci do ograniczonego czasu przy komputerze od pierwszych chwil kontaktu z komputerem. Dobrym etapem wdrożenia jest także każda przełomowa chwila w życiu dziecka, jak np. rozpoczęcie przedszkola, szkoły, rozpoczęcie nowego semestru, kupno nowego komputera itp. Stosowanie programu zwalnia rodziców z niemiłego obowiązku „odpędzania” dzieci od komputera, upominania o późnej porze. Problem rozwiązuje się sam.

W ramach Karty Rodziny Dużej, można nabyć licencję na program w takiej ilości, ile jest dzieci w rodzinie płacąc jedynie za jedną licencję (promocje nie łączą się). Więcej szczegółów na temat programu, porady dla rodziców oraz wersja próbna znajdują się na stronie http://www.mobilo24.eu/limit

Informacje o zniżce: Tyle licencji ile dzieci w rodzinie w cenie jednej licencji

Honorowana karta: Karta Dużej Rodziny: dowolna – ogólnopolska lub miejska

Kontakt: http://www.mobilo24.eu/limit

Termin: bez ograniczeń

Informacje dodatkowe

Honorujemy Kartę Kartę Ogólnopolską, Kartę Wojewódzką, Kartę Gminną, Kartę Miejską

Miasto

Strzelce Opolskie
Rynek 22, 47-100 Strzelce Opolskie

PIERWSZY W POLSCE PORTAL Z OFERTAMI DLA RODZIN WIELODZIETYCH