3Kolory cafe grill & restauran

Wielkopolskie Dodaj do ulubionych
Rabat: 20 % rabatu
Kontakt tel./fax 61 875 02 10
biuro@3-kolory.pl
www.3-kolory.pl
Dodane 2015-01-15 12:18:32
Autor

Opis

Niezależnie jaki jest Twój nastrój – restauracja 3 KOLORY to miejsce, z najpiękniejszym tarasem w Polsce, w którym z pewnością poczujesz się dobrze. Restauracja 3 KOLORY, której właścicielem jest ABC Kuchni , proponuje wspaniałą „mistrzowską” kuchnię, która łączy pasję z wysokimi kompetencjami i doświadczeniem naszych szefów kuchni. Jest miejscem do którego chętnie się powraca, w którym można dobrze zjeść, ale także milo spędzić czas, wypocząć i nabrać energii. Tradycje kuchni europejskiej spotykają się z  unikalnymi, autorskimi potrawami, łącząc w sobie piękno smaków, piękno wizualne i zniewalające zapachy ziół i przypraw.
Certyfikat Dziedzictwa Kulinarnego jest ogromnym wyróżnieniem naszej kuchni w której korzystamy ze składników regionalnych. Jako jedyna restauracja w Poznaniu oferujemy możliwość grillowania na kamieniu z lawy wulkanicznej. Restauracja 3 KOLORY to nie tylko możliwość spotkania we dwoje lub w gronie przyjaciół. Specjalizujemy się w oprawach dużych uroczystości takich jak bankiety i imprezy okolicznościowe a także konferencje.
Nasza restauracja idealnie wpasowuje się w hasło przyjaznej rodzinie. Honorujemy kartę Dużej Rodziny, posiadamy kącik dla dzieci,  a w każdą niedzielę pojawia się u nas sympatyczna animatorka, która zabawiając dzieci , daje chwilę odpoczynku rodzicom.
Serdecznie zapraszamy na kulinarną przygodę nad Maltą

20% zniżki na całe menu w restauracji 3Kolory z wyłączeniem napojów alkoholowych.

Dodatkowo każde dziecko z rodziny w ogródku letnim w sezonie wakacyjnym otrzyma małego loda świderka gratis (gratis dla każdego dziecka do 16 roku życia, posiadającego Kartę Rodziny Dużej)

Informacje dodatkowe

Honorujemy Kartę Kartę Miejską

Miasto

Poznań
ul.Wiankowa 3, 61-131 Poznań

PIERWSZY W POLSCE PORTAL Z OFERTAMI DLA RODZIN WIELODZIETYCH