Grota Solna - Jaskinia Zdrowia

Wielkopolskie Dodaj do ulubionych
Rabat: sprawdź % rabatu
Kontakt tel.61 855 12 13 poznan@solnagrota.com
http://www.solnagrota.com/
Dodane 2015-01-19 13:28:39
Autor

Opis

Stworzyliśmy miejsce, które spośród pięknych, zabytkowych kamienic przenosi atmosferę Starego Rynku w niepowtarzalny świat górskiej jaskini, gdzie dzięki unikalnej grze świateł oraz efektom dźwiękowym wprowadza w głęboki relaks i odprężenie.

Nasza Grota Solna to miejsce, którego ściany wyłożone są naturalnymi bryłami krystalicznej soli himalajskiej oraz soli z Morza Martwego i Kłodawy. Z sufitu zwisają solne sople a podgrzewana podłoga wysypana jest kilkunastocentymetrową warstwą drobnokrystalicznej soli. Baśniowe wnętrze uzupełniają podświetlane kaskady oraz tężnie wytwarzające leczniczy aerozol solny. Całości dopełnia niezwykła gra świateł, kojąca muzyka, śpiew ptaków, szum wody spływającej po kamieniach. Ciało odpręża się, a umysł wycisza.

Pobyt w Grocie Solnej to nie tylko rozkosz dla zmysłów. Zjonizowane powietrze wypełniające grotę jest dziesięciokrotnie  czystsze  niż  na  zewnątrz a klimat w niej panujący jest nasycony licznymi mikroelementami i pierwiastkami. Seanse w naturalny sposób wzmacniają odporność, poprawiają kondycję, podnoszą koncentrację oraz wspomagają leczenie wielu schorzeń.

 Przebywanie w Grocie Solnej znacząco:

    redukuje stres

    pogłębia i zwalnia oddychanie

    wzmacnia system immunologiczny organizmu

    podnosi zdolność koncentracji

    przynosi uczucie świeżości i zadowolenia

    opóźnia starzenie się skóry

    wygładza zmarszczki

    przyspiesza spalanie tłuszczu


Odpoczywając w takich warunkach nasz organizm chłonie nie tylko czyste i rześkie powietrze ale również uzupełnia poziom dobroczynnych pierwiastków takich jak jod, wapń, magnez, potas, sód, żelazo, miedź, krzem, brom, selen i wielu innych.

Pobyt w Grocie Solnej jest równoznaczny z kilkudniowym pobytem nad morzem lub w sanatoriach Wieliczki, Bochni czy Ciechocinka.

Baśniowe wnętrze, panujący wewnątrz mikroklimat, unikalna gra świateł i naturalne efekty dźwiękowe odprężą i zregenerują zarówno ciało jak i umysł a uczucie spokoju i głębokiego relaksu będzie towarzyszyć długo po seansie.

 

Seanse odbywają się 7 dni w tygodniu i trwają 50 min. Dzieci d 5 lat wstęp wolny. Zniżki dla seniorów i studentów.

Do Groty jednocześnie wchodzi do dziesięciu osób.

Na  seans  wchodzimy  w  specjalnych  ochraniaczach  lub  w  jasnych  skarpetkach.  Polecamy  wchodzenie  w skarpetkach (które należy ze sobą przynieść na zmianę lub nabyć w naszej recepcji), ponieważ stąpając po soli dodatkowo masujemy w drobinach soli z Morza Martwego bardzo ważne receptory, zlokalizowane pod stopami.

Honorujemy również karty MultiSport, OKSystem i FitProfit


20% zniżki na bilet normalny/ulgowy na seans jednorazowy (z wyłączeniem pozostałych biletów i  usług)
20% zniżki na jogę dla dorosłych i dzieci
10% zniżki na bilet Indywidualny Seans
10% zniżki na karnety
Zniżka nie łączy się z innymi promocjami
 

Informacje dodatkowe

Honorujemy Kartę Kartę Miejską

Miasto

Poznań
ul. Świętosławska 11, 61-840 Poznań

PIERWSZY W POLSCE PORTAL Z OFERTAMI DLA RODZIN WIELODZIETYCH