MALTA SKI

Wielkopolskie Dodaj do ulubionych
Rabat: sprawdź % rabatu
Kontakt recepcja@maltaski.pl
tel.: 501 355 153
502 256 280
www.maltaski.pl
Dodane 2015-02-12 13:38:29
Autor

Opis

Malta Ski
Jedyne w Polsce miejsce położone w sercu miasta, gdzie stok narciarski z letnim punktem widokowym na panoramę Poznania, graniczy z pięknym Jeziorem Maltańskim.

Zimą jesteśmy rajem dla narciarzy i snowboardzistów, z kolei latem zamieniamy się w park rozrywki, w którym czekają liczne atrakcje: kolejka górska, letni tor saneczkowy, mini golf, place zabaw, zjazdy pontonami ze stoku. W naszych restauracjach zrelaksujecie się podczas wyjścia ze znajomymi. Idealnie wykorzystujemy sezonowość swojej oferty, by zaspokajać potrzeby osób zarówno pragnących aktywnie spędzać czas oraz tych nastawionych na relaks i zabawę.

Zjazd na Pontonach
Frajda, radość, zabawa dla dzieci i dorosłych! Latem stok narciarski staje się trasą do zjazdu pontonem. W dbałości o bezpieczeństwo start jazdy znajduje się w 1/3 długości stoku.

Kolejka Górska Adrenaline
Szybkie zakręty, wiatr we włosach, adrenalina! Tor kolejki osadzony jest na ponad metrowych filarach, dzięki czemu masz wrażenie, że pokonując 0,5 km trasę – pędzisz nad ziemią. Do tego dochodzi prędkość – wagoniki jeżdżą do 40 km/h. Zjazd po torze wijącym się po zielonym stoku gwarantuje mnóstwo zabawy. Chociaż widok ze szczytu kolejki jest niesamowity – gwarantujemy, że podczas jazdy nie na nim będziesz się skupiał. W Polsce jest tylko kilka tego typu kolejek.

MiniGolf
Pole do Mini Golfa położone jest bezpośrednio nad Jeziorem Maltańskim. 18 dołków i liczne przeszkody po drodze sprawią, że zachwycicie się grą. A to wszystko wśród bujnej zieleni – mini parku. Sprzęt do gry jest gratis.

Letni tor Saneczkowy PEPSI
Trasa zjazdowa o długości ponad 0,5 km, startuje ze szczytu stoku. Jest urozmaicona licznymi zakrętami, w tym z tunelem i mostkiem. Zjazd jest doskonałą zabawą. Całkowite bezpieczeństwo i komfort gwarantują: odpowiednio profilowana trasa i automatyczne hamulce w wózku.

Szkoła Małego Kierowc
Jest to jedna z największych szkółek tego rodzaju w Europie i jedyna taka w Polsce. Skorzystanie z tej atrakcji to doskonały pomysł na spędzenie wolnego czasu dla całej rodziny. Od zawsze popularna rozrywka dla najmłodszych – autka – została umiejscowiona w scenerii prawdziwej drogi, ze znakami, dzięki czemu jednocześnie edukuje i bawi.

Automat

Salon z automatami do gier znajduje się przy placach zabaw dla dzieci. Poza mini koparkami, można skorzystać w nim z popularnych gier, np. cymbergaja. Automaty do gier dostarczają dużo emocji i radości nie tylko samym uczestnikom gry, ale dopingującym widzom. To doskonały sposób na sprawdzenie szybkości i refleksu.

Oferta rabatowa:

25% rabatu na wszystkie atrakcje MALTA SKI
(z wyłączeniem parkingu i automatów do gier)
10% rabatu w punktach gastronomii MALTA SKI, tj.:
Restauracja Sygnatura,
Bistro Sygnaturka,
Malta Yacht Club,
Ogródek Maszynownia
(oferta rabatowa nie dotyczy napojów)

 

Informacje dodatkowe

Honorujemy Kartę Kartę Miejską

Miasto

Poznań
ul. Wiankowa 2, 61-131 Poznań

PIERWSZY W POLSCE PORTAL Z OFERTAMI DLA RODZIN WIELODZIETYCH