Ścianka Wspinaczkowa Climbing

Wielkopolskie Dodaj do ulubionych
Rabat: sprawdź % rabatu
Kontakt tel.+48 510 847 663
biuro@climbingspot.pl
www.climbingspot.pl
Dodane 2015-01-15 11:52:03
Autor

Opis

Wspinanie w centrum Poznania!
W całkowicie bezpieczny sposób nauczysz się dobrze wspinać i czerpać z tego przyjemność. Na bulderowni Twoją asekuracją jest gruby materac. Dzięki niemu możesz bezpiecznie zeskoczyć ze ściany w każdym momencie.

Na części ściany z liną, bezpieczeństwo zapewnia Ci osoba asekurująca. Ta forma wspinaczki uczy technik linowych oraz przygotowuje do wyjazdów w skały.

90 minut, tyle trwa przeciętny trening. 90 minut dobrej zabawy wyrzeźbi twoją sylwetką, zapewni zdrowie, siłę, gibkość i sprawność fizyczną.

10 000 chwytów daje nieskończenie wiele możliwości, każdy ruch jest inny, trenuj przed letnim wyjazdem na tatrzańską Orlą Perć, lub alpejską Via ferratę.

Ponad 520 metrów kwadratowych ściany wspinaczkowej! Techniczne piony, siłowe przewieszenia i atletyczne dachy. Drążki, ciężary, obręcze gimnastyczne, liny - wszystko czego potrzebujesz do udanego treningu.

Centrum Wspinaczki składa się z dwóch części - legendarnego AZSu będącego pierwszą profesjonalną ścianą wspinaczkową do treningu w Poznaniu oraz nowej części z boulderami. Znajdziesz tu także ścianę do nauki techniki linowej oraz campus do zaawansowanego treningu. Całość dopełniają topowe chwyty francuskiej marki Art Line oraz doświadczeni instruktorzy, którzy pomogą zarówno w stawianiu pierwszych kroków na ścianie, jak i ułożą zaawansowany plan treningowy.

Zajęcia dla dzieci

Zajęcia w formie zabawy prowadzone są przez kadrę instruktorską, która - oprócz znakomitego zaplecza wspinaczkowego - posiada wieloletnie doświadczenie pedagogiczne. Na zajęciach dziecko nauczy się podstawowych technik oraz zasad bezpiecznego wspinania. Oprócz wspinaczki, dzieci uczestniczą w grach ruchowych, które rozwijają ogólną sprawność fizyczną, budują pewność siebie, kształtują umiejętność pracy w grupie oraz poczucie odpowiedzialności

Na terenie obiektu jest bezpłatny, monitorowany parking.
Honorowane są karty płatnicze.

Godziny otwarcia


Poniedziałek - Piątek 7.00 - 00.00
Sobota - Niedziela 8.00 - 23.00

Rabaty dla posiadaczy KRD

10% rabatu na bilet ulgowy
15% rabatu na bilet normalny
20% rabatu na wszystkie karnety
25 % rabatu na sekcję wspinaczkową
Zniżki nie łączą się z innymi, aktualnymi rabatami

 

Inne

Wjazd dla samochodów od ul. Przepadek. Darmowy parking.

Informacje dodatkowe

Honorujemy Kartę Kartę Ogólnopolską, Kartę Wojewódzką, Kartę Gminną, Kartę Miejską

Miasto

Poznań
ul. Pułaskiego 30, 60-607 Poznań

PIERWSZY W POLSCE PORTAL Z OFERTAMI DLA RODZIN WIELODZIETYCH